ХОЧЕТЕ ЗАМОВИТИ SEO ПРОСУВАННЯ САЙТУ В

【BEEART】?

  • Ми зробимо все, щоб ваш сайт полюбили пошукові системи всерйоз і надовго.
раскрутка сайта

Працюємо по широкі семантиці

Використовуємо всі запити в ніші

Оріентир на ТОП 1-10

Працюємо по чіткій стратегії

Послуги SEO просування сайту для розвитку Вашого бізнесу.

Однією з наших спеціалізацій є пошукова оптимізації для малого, середнього і великого бізнесу, для збільшення потоку клієнтів, зустрічей або продажів. Ми знаємо, що цей інструмент також має бути практичним і економічно ефективним.

Незалежно від того, яку послугу ми надаємо, просування сайту, розробка сайту, контекстна реклама – наша мета завжди полягає в тому, щоб надавати її якісно і справедливими цінами. Ми прагнемо бути цінним партнером, тому для нас важливо, щоб ми розуміли і поділяли ваші цілі і завдання.

продвижение сайта киев цена

01

ЗДІЙМІТЬ ВАШ БІЗНЕС НА НОВИЙ РІВЕНЬ

Аналіз

Ми підходимо до цього тактично. Спочатку ми аналізуємо веб-сайт, потім розробляємо стратегію просування, яка гарантує, що веб-сайт “полюблять” пошукові системи, використовуючи найбільш ефективні ключові слова, і це є найважливішим етапом всього процесу. Пам’ятайте, що нашою кінцевою метою завжди є забезпечення того, щоб наші клієнти отримували бажаних відвідувачів, які потім перетворювалися б у клієнтів.

раскрутка сайтов киев

SEO Оптимізація

Оптимізація сторінок сайту дуже необхідна, бо дає змогу пошуковій системі зрозуміти, що на сторінці, якії відноситься і ваші ключові слова. Не забувайте, що пошукова система сама по собі запрограмована поводитися як людина … Маючи це на увазі, важливо наслідувати нашого перевіреного алгоритму. Тому мета полягає в тому, щоб, коли потенційні клієнти або відвідувачі виконували певний пошук за ключовим словом, ваш веб-сайт займав високі позиції.

сео продвижение сайта киев

02

ЯК МИ ЦЕ РОБИМО

Ми слідуємо добре структурованого підходу в досягненні необхідного результату. Перед запуском будь-якого проекту з пошукової оптимізації (SEO) важливо переконатися, що весь процес цілком зрозумілий. Це важливо для ефективної SEO-кампанії. У 【BEEART】 ми працюємо з широким колом клієнтів, в тому числі, що вимагають добре скоординованого підходу до пошукового маркетингу.

СБІР СЕМАНТИЧНОГО ЯДРА

Фахівці з пошукової оптимізації використовують розроблену техніку для пошуку ключових запитів, які є альтернативою тому, що люди можуть вводити при пошуку, коли намагаються знайти потрібну тему.

ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ

Гарантує, що веб-сторінки, контент, теги, заголовки і загальний вміст оптимізовані під цільові ключові запити.

ЗОВНІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ

Створення достатнього профілю посилать на сайт. Пошук донорів та розміщення на них посилань для загального збільшення рейтингу сайту та зростання позицій.

ЗВІТНІСТЬ ТА АНАЛІЗ

Ми регулярно аналізуємо, як наші дії впливають на рейтинг сайту і вносимо відповідні коригування. Надаємо звіти по виконаній за період і план на наступний.

03

SEO ПРОСУВАННЯ САЙТУ - ПЕРЕВАГИ

Рейтинг Авторитет

Дослідження показали, що близько 85% всіх веб-сайтів знаходять через пошукові системи.

Ефективна стратегія

SEO ефективний завдяки тому, що дозволяє вам вибирати ключові фрази при пошуку, що виконується ймовірними клієнтами.

Привести відвідувачів

Ефективна SEO-кампанія і технічно оптимізований сайт під Google приведуть відвідувачів/клієнтів на ваш сайт.

Основні ПС

Основними пошуковими системами, доступними для користувачів Інтернету, є Google, Yandex і Bing. Згідно з дослідженням, більше 95% людей завжди будуть використовувати ці доступні ПС, коли їм потрібно щось знайти.

5.5 млрд результатів пошуку

Щодня в Google виконується більш 5,5 мільярда пошукових запитів.

Сприйняття користувачів

Сприйняття споживачів полягає в тому, що на тих веб-сайтах, які мають більш високий рейтинг в пошуковій системі, більше цінності.
Snippet not selected.

04

Зв'яжіться з нами

ЕMail

info@beeart.com.ua

Телефон

+38 097 30 93 795

Адреса

Київ - Україна
вул. Милютенко, 11