Google Cloud:утримання ПДВ із всіх сервісів Google!!! - Інтернет агенство -【BEEART】- реклама в інтернеті
20% ПДВ на сервіси гугл

Google Cloud:утримання ПДВ із всіх сервісів Google!!!

Google буде утримувати ПДВ із всіх оплат своїх сервісів.

Google повідомив своїх користувачів, що буде утримуватиме з фізичних осіб з України, зокрема індивідуальних підприємців, податок на додану вартість (ПДВ) на покупки у своїх сервісах у розмірі 20%. Це необхідно для дотримання норм місцевого законодавства щодо цифрових послуг.

Для індивідуальних підприємців та самозайнятих громадян.

Податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 20% утримуватиметься з усіх фізичних осіб, у тому числі індивідуальних підприємців та самозайнятих громадян, які не зареєстровані як платники ПДВ.

Якщо ви індивідуальний підприємець, ваш обліковий запис використовується в комерційних цілях і ви сплачуєте ПДВ в Україні, то вам потрібно оновити налаштування облікового запису. Для цього знайдіть розділ “Податковий статус”, виберіть варіант “Індивідуальний підприємець” і як статус реєстрації платника ПДВ вкажіть “Реєстрацію пройдено”.
Обов’язково оновіть налаштування облікового запису. А якщо ні, то ми не зможемо правильно визначити, чи повинні ваші покупки обкладатися ПДВ, і розрахувати ставку податку.
З користувачів з податковим статусом “Фізична особа” утримуватиметься ПДВ за ставкою 20%.

Що зміниться у вашому обліковому записі сервісу “Google Cloud”

• Сума ПДВ, утримана з кожної з ваших покупок, буде вказана окремо. Побачити цю інформацію можна буде на сторінці “Транзакції” або “Зведення” (у розділі “Оплата” меню “Інструменти та налаштування”).
• Також сума ПДВ відображатиметься у рахунках та виписках.

Зверніть увагу, що Google не дає рекомендацій, пов’язаних з оподаткуванням. Якщо у вас виникли запитання, зверніться до податкового консультанта.

З законопроекту №4184 податок поширюється лише з доходу, отриманий іноземними компаніями від фізичних осіб. З Податкового кодексу приберуть поправку про «податок на іноземну рекламу», що дозволить юридичним особам та ФОП не сплачувати 20% ПДВ при купівлі послуг та контенту в іноземних компаній.

Так як в Україні зареєстрована ТОВ Гугл, мабуть ці зміни не будуть стосуватися звичайних невеликих користувачів Google Ads.

Copyright ©. Агентство Beeart 2017 – 2022 Всі права зашищені. ФОП Бабинець С.Ю